מהלך חדשני: הפסיכולוגית גילה זילברמן משתמשת ב-EMDR בחיפה

השיטה החדשנית של EMDR מגיעה אל חיפה בידי הפסיכולוגית המובילה גילה זילברמן, שהופכת את עיר הבריונות למרכז טיפולי מוביל בשיטת EMDR. בעזרת הטכניקה המתקדמת זו, זילברמן מציעה גישה חדשנית ויעילה לטיפול בבעיות נפשיות ובטראומות, מעניקה תקווה חדשה למי שצריך עזרה פסיכולוגית.

emdr חיפה מהווה את הכלי המרכזי בידי הפסיכולוגית זילברמן, שמצליחה להשתמש בו באופן מוצלח וייחודי . הגישה החדשנית שלה מבוססת על שילוב בין הידע העמוק בתחום הפסיכולוגיה לבין הטכניקות המתקדמות של EMDR, ובכך מאפשרת לה לספק ללקוחותיה את הטיפול הטוב ביותר.

בחיפה, הפסיכולוגית גילה זילברמן מוצאת את עצמה בעיקרון הפסיכותרפיה של EMDR, שמבוססת על העברת תנועות עיניים מהירות בזמן שהלקוח מזכר את האירוע המטריד או הטראומה. תהליך זה עוזר להפחית את רמת הלחץ והחרדה סביב הזיכרונות המופחתים, ולעזור ללקוח לעבור אותם בצורה פחות מתוחה ופחות נוגעת.

הכלי הזה הופך להיות כלי יעיל בייעוץ ובטיפול, מכיוון שהוא מסייע למטופלים להתמודד עם הטראומות הנפשיות שלהם בצורה מוצלחת. זילברמן, בתור מטפלת מנוסה ומיומנת, מצליחה להגיע לשילוב מוצלח של הכלים הללו ולספק ללקוחותיה את הטיפול הטוב ביותר.

השימוש ב-EMDR בחיפה מתבצע תחת ההנחה שהטיפול בטראומה ובכאבי נפש הוא רב מימדי ודורש גישה מקצועית ומיומנת. זילברמן מצליחה להביא את הידע והמיומנות שלה לשילוב בין הגישה הפסיכולוגית לבין טכניקות EMDR בצורה שילובית וייחודית.

מסקנתה, השילוב המוצלח של הפסיכולוגית גילה זילברמן בשיטת EMDR בחיפה הופך אותה למומחית מובילה בתחום. היא מספקת ללקוחותיה את הכלים המתקדמים ביותר והטיפול האיכותי ביותר, ומאפשרת להם לחוות שיפור משמעותי ומרגש באיכות החיים שלהם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top